‘Hırsız’ Bayraklı’da sahnelenecek

İzmir’de Bayraklı Belediyesi, İtalyan müellif Dario Fo’nun yazdığı, Suat İnal ve Ali Yaylı’nın sahneye uyarlayıp yönettiği ‘Hırsız’ isimli oyununu Bayraklılı sanatseverlerle buluşturacak. Fiyatsız davetiyeler Kültür ve Toplumsal İşler Müdürlüğü’nden temin edilebilecek. Tepekule Kongre ve Stant Merkezi Anadolu Salonu’nda 23 Eylül Cuma sahnelenecek oyun saat 19:30’da başlayacak.

İtalya’da geçen oyunun kıssasında; bir hırsızlık çetesinin soygun için girdiği siyasetçinin meskeninde yaşadığı komik olaylar anlatılacak. Tek perdelik oyunda ünlü oyuncular Umut Oğuz, Somer Karvan, Suat İnal, Tuna Arman, Ceren Bayır ve Ebru Karanfilci seyirci karşısına çıkacak.

SANDAL: SANATSEVERLERİ BEKLİYORUZ

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Kültür-sanat etkinliklerimiz kapsamında toplumun her kesitine hitap ediyoruz. Yıl boyunca düzenlediğimiz birçok farklı aktiflikte 7’den 70’e ilçe sakinlerimizi bir ortaya getiriyoruz. Konut sahipliği yapacağımız tiyatro oyununa da tüm sanatseverleri bekliyoruz. Şimdiden düzgün seyirler diliyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir